Stel je voor dat elke jongere in Wezep zich gezien en geliefd voelt. Dat hij/zij Gods liefde leert kennen. Wat zou er dan veranderen? Zowel voor hen als voor de mensen om ze heen?
Wij geloven dat dit kan én dat we hier allemaal een rol in te spelen hebben. Of dit nou is door er thuis te zijn voor je kinderen en hun vrienden, door te bidden voor jouw buren, door in de kerk taken op te nemen of een luisterend oor te bieden.
Als Youth for Christ Wezep zoeken we jongeren op en willen we ze écht zien. Dit doen we gedreven vanuit Gods liefde. En dit doen we samen. We geloven dat we geroepen zijn om het evangelie te delen, in daden en woorden. Hiervoor hebben we mensen nodig om deze beweging gaande te houden.
Dus heb jij hart voor jongeren en wil jij met ons Gods liefde delen? En ben je tussen de 16 en 99 jaar? Sluit je aan bij één van onze activiteiten als onderdeel van het team of draag bij op een andere manier. De activiteiten waarbij we mensen nodig hebben zijn FEM!, panna en D-JOY.
FEM! is een plek waar meiden van groep 8 – klas 2 samenkomen om zichzelf te zijn. We kletsen, knutselen, doen spelletjes en bouwen ondertussen aan vertrouwen, vriendschap en geloof. Dit is om de week op dinsdagmiddag van 15:30 – 17:00u in de Kruiskerk. Wie zoeken we?
Twee christelijke vrouwen (dus dit kan ook met een vriendin) die:
- het leuk vinden om met meiden om te gaan
- samen veilige, gezellige en waardevolle middagen willen organiseren
- beschikbaar zijn om eens per twee weken mee te draaien
- creatief zijn is een pré
Met voorbereiding en afstemming investeer je ongeveer 3 à 4 uur per 2 weken. Je krijgt er mooie ontmoetingen voor terug en je hebt de kans om verschil te maken in het leven van meiden.
Panna is wekelijks op dinsdagavond van 19:00 – 20:30 bij IKC de Vlinder. Hier ontmoeten we jongeren vanaf 10 jaar en spelen we potjes voetbal, hebben we veel lol met elkaar en voeren we goede gesprekken. Hiervoor zoeken we 3 à 4 mensen die wekelijks of tweewekelijks ons team wil versterken. Je hoeft niet sportief te zijn. Wel belangrijk dat je het leuk vindt om met jongeren op te trekken. Tijdsinvestering is ongeveer 2,5 uur per week of per twee weken.
D-JOY is onze christelijke dansgroep. Momenteel is dat eens in de twee weken, maar wanneer we voldoende bezetting in het team hebben hopen we dat weer wekelijks te kunnen doen. Dus kun jij dansen en vind je het leuk om choreografieën te bedenken en aan anderen te leren? Dan zoeken we jou! D-JOY is van 19:00 – 20:15 in de Kruiskerk. Waarbij we naast dansen ook ontmoeting belangrijk vinden.
Voor al bovenstaande rollen geldt dat je onderdeel wordt van een betrokken en enthousiast team. Daarnaast is onze ervaring dat onderdeel zijn van YfC vreugde, groei en zegen geeft, zowel voor jezelf als voor jongeren.
Heb je het idee dat dit bij je past?
Of wil je eerst meer weten? Neem contact op. Dat kan via de contactgegevens die in uw kerkblad staan. Samen kunnen we hoop en liefde delen en laten groeien onder jongeren in Wezep.
Mocht je door gebed, financieel of op een andere manieren willen bijdragen? Dat kan. Neem ook hiervoor contact op met Karina of kijk op www.wezep.yfc.nl.
Karina de Vries
Youth for Christ Wezep